She is Sunday Journal

Kochane Sis Girls, rozpoczynamy serię spotkań i rozmów z naszymi Muzami! @Karolina Suda, tym razem w formie dziennikarki wypytuje osoby, które nas na codzień inspirują. O ich podróże, tipy i polecajki żebyśmy wszyscy mogli czerpać z ich wiedzy i doświadcznia.

#04 Natalia Uliasz. O surfingu, medytacji oraz łączeniu życia na Bali i w Polsce

Dołącz do naszej wyjątkowej podróży na Bali z gościem specjalnym – Natalią Uliasz. W czwartym odcinku odkryjemy, jak Natalia łączy życie w Polsce i na Bali. Poznamy najlepsze miejsca do surfingu i najpyszniejsze jedzenie, które Natalia poleca. Zgłębimy również wpływ medytacji na nasze życie!

Obejrzyj tutaj

#03 Zosia Ślotała - Haidar. O macierzyństwie, podróżach i biznesie

W trzecim odcinku naszego Podcastu Sunday Talks rozmawiamy z wyjątkową Zosią Ślotałą - Haidar. Poruszamy w nim tematy macierzyństwa, które w połączeniu z podróżami i prowadzeniem własnego biznesu potrafi być bardzo wymagające, ale i satysfakcjonujące.

UWAGA! Odcinek wyjątkowo zabawny.

Obejrzyj tutaj

#02 Trendy według Harel

Zapraszamy Cię tym razem w podróż po trendach w modzie, o których porozmawiamy z @Harel - dziennikarką oraz blogerką, która świat ten zna od podszewki.

Obejrzyj tutaj

#01 Opalanie nago tylko na Fuercie

W pierwszym odcinku nie mógł wystąpić nikt inny jak @Bovska, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wyjątkowa artystka, utalentowana w każdym calu swojej osobowości,z którą She is Sunday przeżywa same pierwsze razy.

Obejrzyj tutaj