Zwroty

ZWROT

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, jeżeli jednak zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

 

Aby ułatwić i przyśpieszyć proces zwrotu wypełnij poniższy formularz i odeślij go wraz z produktem.

 Formularz zwrotu

 

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz załączyć do przesyłki formularza, napisz na kartce numer zamówienia z dopiskiem "zwrot".

Aby proces zwrotu przebiegł możliwie najłatwiej polecamy skorzystać z opcji „Szybkie Zwroty InPost”. 

Koszt nadania paczki zwrotnej w wysokości 15 złotych ponosi Klient i zostanie odliczony od zwracanej za zamówienie kwoty. Na etapie nadawania przesyłki nie ponosisz żadnych kosztów.


Kliknij w poniższy przycisk i przejdź do formularza nadania zwrotu. Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie. Możesz także nadać paczkę w swojej aplikacji InPost dodając przesyłkę w zakładce „zwracam”. Bez względu na sposób, kod nadania otrzymasz na maila oraz będzie dostępny w Twojej aplikacji InPost. 

Możesz także odesłać do nas paczkę w dowolny sposób na poniższy adres:

City Park Ideal Idea 

Hala 4, Brama 5

Słowikowskiego 81

05-090 Raszyn

+48 690 226 087
ciao@sheissunday.com

Zwracany produkt nie może być uszkodzony, ubrudzony i nosić znamion jakiegokolwiek użytkowania. Musi posiadać wszystkie dodatki oraz opakowanie zewnętrzne. Odsyłając zabezpiecz go w taki sposób, aby nie został uszkodzony podczas transportu. Jeśli produkt zostanie uszkodzony lub nie będzie posiadał któregoś z elementów wchodzących w jego skład, zwrot nie zostanie uznany, a paczka będzie odesłana na Twój koszt.

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem oraz wysłanych do paczkomatu!

Zwrot środków zostanie wykonany w ciągu 14 dni tą samą formą jaką było opłacone zamówienie lub na wskazane w formularzu konto.

Pamiętaj! Zwracany produkt musi nadawać się do ponownej sprzedaży, dlatego odeślij go w taki sposób, w jaki sam chciałbyś go otrzymać.

 

WYMIANA

W sytuacji, gdy chciałbyś dokonać wymiany produktu należy złożyć nowe zamówienie, a poprzednie zwrócić postępując zgodnie z informacjami powyżej.