Kariera

She is Sunday to modowy start up dla miłośniczek niedzieli. Marka powstała w czerwcu 2021 i dopiero nabiera rozpędu.
Prowadzona przez utalentowanych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Wspomóż nasz zespół na poniższych pozycjach.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji i składania CV na adres:
karolina@sheissunday.com

Kierownik marketingu i eCommerce

Wymagania:

  • 6+ lata powiązanego doświadczenia w branży na podobnym stanowisku, preferowane jestdoświadczenie w firmie modowej
  • Wysoka organizacja pracy, systematyczność oraz dbałość o szczegóły
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole :)
  • Znajomość systemu Shopify, Enova, Baselinker
  • Umiejętności analityczne i obsługa programu Excel oraz umiejętność wystawiania faktur
  • Wymagany nienaganny język polski i angielski w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie strategicznych planów rozwojowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Kontakt z agencjami m.in. w obszarze marketing automation, płatnych reklam w Social Media i Google, afiliacji, narzędzi remarketingowych
  • Planowanie działań marketingowych
  • Działania mające na celu wzrost sprzedaży międzynarodowej
  • Wszelkie działania, które mogłyby zwiększyć ruch na stronie, zwiększyć konwersję, zwiększyć koszyk