Kariera

She is Sunday to modowy start up dla miłośniczek niedzieli. Marka powstała w czerwcu 2021 i dopiero nabiera rozpędu.
Prowadzona przez utalentowanych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Wspomóż nasz zespół na poniższych pozycjach.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji i składania CV na adres:
karolina@sheissunday.com

Customer Service

Wymagania:

  • 2+ lat powiązanego doświadczenia w branży na podobnym stanowisku, preferowane jest doświadczenie w firmie e-commerce
  • Wysoka organizacja pracy, systematyczność oraz dbałość o szczegóły
  • Wysoka kultura osobista, miłość do ludzi oraz dużo cierpliwości :)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrze widziana znajomość systemów Shopify, Baselinker, W2S oraz doświadczenie z magazynami zewnętrznymi
  • Umiejętności analityczne i obsługa programu Exel
  • Wymagany nienaganny język polski i angielski w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa customer service poprzez mail, telefon oraz social media
  • Udział w tworzeniu strategii pozyskiwania klienta i utrzymania go
  • Obsługa posprzedażowa, zwroty, wymiany i reklamacje
  • Współpraca z działem produktu, sprzedaży i e-commerce w przekazywaniu feedbacku klientów
  • Reprezentacja marki i tworzenie jej wizerunku w oczach klienta
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy full time
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa
  • Możliwości rozwoju na polu międzynarodowym, tworzenie swojej własnej bazy klientów
  • Długofalową współpracę
  • Różnorodność projektów dopasowaną do Twoich umiejętności i skierowaną na rozwój Twoich najlepszych talentów

Poszukujemy osób mogących zacząć pracę od zaraz. Zapraszamy do udziału w rekrutacji i składania CV na adres: karolina@sheissunday.com

Kierownik marketingu i eCommerce

Wymagania:

  • 6+ lata powiązanego doświadczenia w branży na podobnym stanowisku, preferowane jestdoświadczenie w firmie modowej
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole :)
  • Znajomość systemu Shopify, Enova, Baselinker
  • Umiejętności analityczne i obsługa programu Excel oraz umiejętność wystawiania faktur

  • Planowanie i wdrażanie strategicznych planów rozwojowych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Kontakt z agencjami m.in. w obszarze marketing automation, płatnych reklam w Social Media i Google, afiliacji, narzędzi remarketingowych
  • Planowanie działań marketingowych
  • Działania mające na celu wzrost sprzedaży międzynarodowej
  • Wszelkie działania, które mogłyby zwiększyć ruch na stronie, zwiększyć konwersję, zwiększyć koszyk