Kariera

She is Sunday to modowy start up dla miłośniczek niedzieli. Marka powstała w czerwcu 2021 i dopiero nabiera rozpędu.
Prowadzona przez utalentowanych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Wspomóż nasz zespół na poniższych pozycjach.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji i składania CV na adres:
karolina@sheissunday.com

Specjalista ds rozwoju produktu

Wymagania:

  • 2+ lata doświadczenia w branży odzieżowej. Preferowane jest doświadczenie w firmie na podobnym stanowisku.
  • Wysoka znajomość branży i procesów produkcyjnych.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Zrozumienie procesu tworzenia produktów odzieżowych: Od koncepcji po finalny produkt, włącznie z etapem projektowania, tworzeniem próbek i produkcją. Znajomość materiałów i technik produkcji.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji. Z dostawcami, zespołem projektowym i innymi działami firmy.
  • Dbałość o szczegóły. Zapewnienie wysokiej jakości produktów.
  • Umiejętność zarządzania czasem w dynamicznym środowisku pracy.
  • Odpowiedzialność i sumienność.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie projektanta: Asystowanie w procesie projektowania odzieży, przygotowywanie próbek i selekcja materiałów.
  • Koordynacja procesu tworzenia wzorów. Od koncepcji po finalną wersję, kontakt z dostawcami i pracowniami krawieckimi.
  • Kontrola jakości. Identyfikacja potencjalnych problemów i proponowanie rozwiązań.
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych.
  • Współpraca z zespołem projektowym i innymi działami firmy.
  • Dokumentacja techniczna i raportowanie.
  • Analiza trendów i wyników sprzedaży
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami.

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy part-time lub full-time.
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę w doświadczonym zespole specjalistów.
  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.
  • Rosnącą odpowiedzialność powierzanych zadań oraz niezależność w ich wykonywaniu.
  • Długofalową współpracę.
  • Różnorodność projektów dopasowanych do Twoich umiejętności i skierowanych na rozwój Twoich najlepszych talentów.
  • Pulę darmowych produktów do wykorzystania oraz zniżki.
  • Eventy firmowe.
  • Paczki świąteczne.

Poszukujemy osób mogących zacząć pracę od zaraz. Zapraszamy do udziału w rekrutacji i składania CV na adres: karolina@sheissunday.com

    PR Manager

    Wymagania:

    • 2+ lat powiązanego doświadczenia w branży modowej lub odzieżowej, preferowane jest doświadczenie w firmie agencji PR
    • Zrozumienie dynamiki rynku i zdrowy osąd biznesowy
    • Umiejętność podtrzymywania relacji
    • Wysoka organizacja pracy, szybkość działania, systematyczność oraz dbałość o szczegóły
    • Samodzielność pracy
    • Wysoka orientacja w trendach i social media
    • Wymagany nienaganny język polski i angielski w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi social media

    Zakres obowiązków:

    • Stały kontakt z prasą i influencerami w Polsce i za granicą
    • Tworzenie ciekawych materiałów prasowych
    • Współtworzenie strategii marketingowej i PR
    • Research influencerów i autorytetów pasujących do marki
    • Nadzorowanie procesów mających na celu dobry wizerunek firmy
    • Odpowiedzialność za wizerunek marki
    • Realizowanie event’ów

    Oferujemy:

    • Możliwość współpracy part time
    • Przyjazną i kreatywną atmosferę w doświadczonym zespole specjalistów
    • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa
    • Możliwości rozwoju na polu międzynarodowym, tworzenie swojej własnej bazy klientów
    • Możliwość otrzymania bonusu w postaci procentu od wygenerowanej sprzedaży
    • Długofalową współpracę
    • Różnorodność projektów dopasowaną do Twoich umiejętności i skierowaną na rozwój Twoich najlepszych talentów