Pod tętniących życiem ulicach Barcelony w miasteczku Sitges w ciepłym blasku śródziemnomorskiego słońca, żyła tajemnicza dziewczyna "Senorita". Poruszała się po brukowanych zaułkach z gracją, a jej oczy odzwierciedlały pasję flamenco i rytm miasta.

Nasz Drop Seniorita został stworzony z myślą o słonecznych miejscach, miastach tętniących życiem i kolorach zachodzącego Słońca. To kolekcja dla prawdziwych She is Sunday Girls, które kochają podróżować i żyją w rytmie Flamenco.

W naszej kolekcji pojawią się nowe kroje, wzory i kolory. Testujemy nasze klientki, ich odwagę do intensywnych barw i falbanek. Zachowujemy przy tym nasz core, którym są nasze hasła, kolorowe ściągacze oraz wysokiej jakości materiały. Powróci również kilka ukochanych przez nasze klientki Bestsellerów.

"Drop Seniorita" to nie tylko ubrania. To hołd dla kobiet, które inspirują nas każdego dnia, manifestacja stylu życia, w którym każdy dzień jest pełen emocji, energii i piękna. Zachęcamy do odkrywania magicznych chwil w naszej nowej kolekcji, która przeniesie Cię prosto na ulice tajemniczych miasteczek.