W tym sezonie skupiliśmy się na sukienkach, w których króluje muślin. Tkanina lekka,
oddychająca, przyjemna w dotyku, idealna na tę porę roku. Kroje podkreślają sylwetkę, a wiązania na plecach idealnie uzupełniają wieczorowe stylizacje.

Zależało nam, żeby sukienki były uniwersalne, a nasze Klientki z przyjemnością nosiły je w mieście, czy na słonecznej Fuercie, gdzie odbyła się nasza sesja zdjęciowa. Wyspy Kanaryjskie nie były przypadkowym wyborem. Marzyliśmy o zdjęciach w tej lokalizacji, nie tylko ze względu na piękne plaże i urokliwe miasteczka, ale również dlatego, że miejsce to jest bliskie sercu Karoliny Sudy - właścicielki marki. Czas płynie tam wolniej, a dni spędza się na leniwym jedzeniu lodów, czytaniu książek pod palmami i kąpielach w skąpanych słońcem wodach.

Francuzki starają się ubierać bardzo lokalnie. Dbają skąd pochodzi dany produkt, doceniają europejskie marki takie jak nasza. W tym sezonie nie zabraknie sukienek, bluz oraz t-shirtów z francuskimi napisami. Jako nowości pojawiają się czapki z jedwabiem oraz wełniane płaszcze i trencze, z które otulą nas w nadchodzące zimowe tygodnie.